Opis produktu

ENVIBRA dzięki współpracy z DEWESoft umożliwia optymalne rozwiązania dla badań i rozwoju pojazdów.

 

Badania dynamiki pojazdu

Dewesoft Vehicle Test Suite zapewnia łatwe w użyciu i zautomatyzowane testowanie standardowych manewrów zgodnymi między innymi z normami  ISO 4138, ISO 7401, ISO 13674-1, ISO TR-8726, ISO 17288-2 oraz ECE 13H. Dla każdego rodzaju testu oblicza się kryteria walidacji oraz inne parametry. Software udostępnia je jako skonfigurowane kanały w plikach pomiarowych.

Testy hamowania

Oferujemy łatwy w użyciu system pomiarowy do testowania hamulców i ABS zgodnie z międzynarodowymi standardami ECE, ISO, FMSSV i SAE. System testowy DEWESoft oferuje zautomatyzowany przebieg pracy, jest elastyczny i niezawodny. Wykorzystywany jest przez działy R&D do testowania komfortu hamowania i pomiarów hamowania rekuperacyjnego. Dostępne są precyzyjne urządzenia GPS i IMU, aby osiągnąć najwyższą możliwą dokładność pomiaru prędkości i odległości.

Emisja hałasu hamowania

Rozwiązanie do badań emisji hałasu hamowania DEWESoft, jest idealne do wykrywania i śledzenia hałasu powodowanego przez wibracje mechaniczne w różnych układach hamulcowych w oparciu o algorytm VDA 303.

Badania indykatorowe silników spalinowych

DEWESoft umożliwia w pełni zsynchronizowane pomiary i analizę termodynamiczną silników spalinowych służącą optymalizacji działania układów zapłonowych, układów wydechowych oraz urządzeń sterujących. Oferujemy kompletny system pomiaru oraz analizy procesu spalania do badań i rozwoju nad silnikami spalinowymi.

E-Mobility

DEWESoft oferuje zaawansowane i łatwe w użyciu rozwiązania do kompletnych testów pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych w fazie rozwoju, walidacji i produkcji. Umożliwiamy kompleksowe rozwiązania do testowania silników elektrycznych, falowników, akumulatorów, procesu ładowania akumulatora, analizy procesu spalania oraz testowania silników wodorowych i innych.

Testy obciążenia drogowego (Road Load Data)

Oferujemy systemy DAQ do testowania trwałości pojazdów w warunkach rzeczywistej eksploatacji lub badań na stanowiskach symulatora drogi. Umożliwiamy zsynchronizowane pomiary z różnych źródeł – CAN, CAN FD, GPS, GYRO, OBDII, J1939, FlexRay, XCP/CCP, Video itp.

Pass-by Noise

Bardzo elastyczny system zapewnia pełne pomiary i raporty kierowane przez międzynarodowe normy emisji hałasu pojazdu – ISO 362, ECE R41, ECE R51, ECE R138.

Testy w trudnych warunkach środowiskowych

Bardzo solidne systemy akwizycji danych KRYPTON o stopniu ochrony IP67, temperaturze roboczej od -40°C do +85°C i wysokiej odporności na wstrząsy i udary idealnie nadają się do testowania pojazdów w ekstremalnie trudnych warunkach.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.