Opis produktu

Akcelerometry Dytran o zmiennej pojemności (VC) oferują wyjątkową dokładność pomiaru i solidną jakość, zapewniającą niezawodną pracę w trudnych warunkach. Te wysokiej jakości czujniki są wyposażone w wewnętrzne elementy MEMS, które mogą być używane do pomiaru odpowiedzi niskich częstotliwości od 0 Hz, liniowego przyspieszenia w stanie ustalonym, a także zdarzeń dynamicznych o niskiej częstotliwości. Akcelerometry Dytran VC MEMS są używane w dynamicznych aplikacjach w różnych gałęziach przemysłu w tym w testach lotniczych, symulacji środowiska transportowego, testach jakości prowadzenia pojazdu, pomiarach obciążenia drogowego, przechyłu i nachylenia oraz w analizie modalnej i strukturalnej.

 

Przetworniki napięciowe

Oferta czujników obejmuje konfiguracje jednoosiowe i trójosiowe, a także innowacyjne konfiguracje pomiaru w 6 stopniach swobody. Przetworniki charakteryzują się wysoką czułością przy niskich częstotliwościach i działają w szerokim zakresie temperatur, zapewniając stabilność termiczną.

Przetworniki prądowe

Przetworniki te charakteryzuje niskoszumowa elektronika i wyjście prądowe umieszczone w wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej z 3-pinowym złączem oraz łatwym montażem dzięki otworom montażowym. Przetworniki te są hermetycznie uszczelnione, aby zapewnić niezawodną pracę w środowisku o wysokiej wilgotności oraz pyłom.

Akcesoria

Wraz z przetwornikami wielkości dynamicznych dostarczamy wszystkie niezbędne do przeprowadzenia pomiarów akcesoria.

Dytran Instruments

Inżynierowie Dytran wykorzystują szeroką gamę technologii do projektowania przetworników piezoelektrycznych oraz zmienno-pojemnościowych DC-MEMS, które są optymalnie dostosowane do aplikacji począwszy od testów laboratoryjnych po pomiary poligonowe.