Opis produktu

Testowanie zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy

Wszystkie nowoczesne pojazdy są teraz wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS – Advanced Driver Assistance Systems). Opracowanie takich systemów wymaga kompleksowych testów, w tym zdolności pojazdu do kontrolowania i obliczania względnych pozycji między wieloma przeszkodami w czasie rzeczywistym. Zapewniamy skuteczne rozwiązania do testowania ADAS z bardzo dokładnymi systemami pozycjonowania GPS do pomiaru względnych pozycji i prędkości między wieloma obiektami.
    

Flex-Moshon

Alternatywa dla w pełni wyposażonego robota pojazdu do prac rozwojowych nad testami ACC, FCW, AEB itp. System holowniczy umożliwia aby trójwymiarowy softcar podążał ścieżką pojazdu holującego. Rozwiązanie to umożliwia wykonywać manewry slalomowe oraz zmianę pasa.

EuroNCAP Vehicle Target (EVT)

Model tylnej części samochodu wyprodukowanego zgodnie z wytycznymi NCAP. Pojazd został opracowany w celu symulacji tylnej części standardowego samochodu osobowego. Jest odpowiedni dla systemów opartych na RADAR, LiDAR i kamerach. Odporny na uderzenia do 80 km/h.

Moshon Tunnel

To unikalne rozwiązanie do testowania czujników ADAS w całkowitej ciemności. Nadaje się do testowania NCAP VRU w ciemności. NEST (Night Environment Simulation Tunnel) może być konfigurowany w różnych opcjach, każda sekcja ma wyjścia awaryjne, HVAC i wyciąg spalin. Przy oświetleniu mniejszym niż <0,1 Lux i średniej liczbie odczytów satelitarnych GNSS około 13, NEST jest idealnym środowiskiem testowania Controlled-Light.

Moshon Village 3D

3D Moshon Village jest to symulowane miasto zawierające wszystkie elementy, których można się spodziewać na ulicy. Budynki, chodniki, latarnie uliczne, piesi, pojazdy, zwierzęta, a nawet znaki drogowe tworzą idealny scenariusz dla testowania systemów ADAS oraz pojazdów autonomicznych.

Pełna synchronizacja pomiarów

Wykorzystujemy najnowszą technologię pomiaru pozycji opartą na urządzeniach GPS i IMU, aby zapewnić bardzo dokładny i łatwy w użyciu system testowy ADAS. Opcja RTK dla czujników GPS zapewnia wysoką dokładność pozycjonowania (<2 cm). Można podłączyć i obserwować nawet kilka ruchomych obiektów. Synchronizacja danych między modułami DEWESoft zapewnia bardzo dokładne informacje o położeniu oraz odległości w stosunku do siebie i/lub do stojącego obiektu.

DEWESoft Polygon plugin

Wtyczka do software’u Dewesoft X3 – Polygon umożliwia przedstawienie pomiaru w wirtualnej przestrzeni 3D. Możliwe jest jednoczesne monitorowanie wielu pojazdów, jak również innych elementów ruchomych lub nieruchomych.

  • możliwość dostosowania kąta widzenia

  • możliwość definiowania dowolnych parametrów np. odległości, kąty itp.

  • pełna synchronizacja z danymi z przetworników analogowych i cyfrowych

Moshon Data

Moshon Data jest światowym dostawcą modeli EuroNCAP Vehicle Target produkowanych zgodnie ze specyfikacjami EuroNCAP oraz zgodnie z protokołem testu AEB. Brytyjski producent dostarcza również wiele innych produktów wykorzystywanych do testów ADAS.