Opis produktu

  • Wzbudniki MS-20 i MS-100 mają zintegrowane wzmacniacze oraz generator sygnału. Wymaga tylko podłączenia jednego przewodu, a shaker jest gotowy do pracy.
  • Dzięki zintegrowanemu ekranowi można zobaczyć wygenerowany sygnał częstotliwości i ustawić shaker na pewną częstotliwość od 1 Hz do 15 kHz, a nawet zobaczyć zachowanie struktury pod wzbudzeniem z określoną częstotliwością.
  

Wzbudniki modalne DEWESoft

Jeśli pożądana jest wartość wzbudzenia drgań o wysokiej częstotliwości lub test modalny ma być kontrolowany sygnałem, to rozwiązaniem są wzbudniki modalne. Mogą one osiągnąć do 15000 Hz i zapewniają siłę do 440 N przy maksymalnym skoku 25 mm. MS-20 i MS-100 mają zintegrowane wzmacniacze oraz generator sygnału. Wymaga tylko podłączenia jednego przewodu, a shaker jest gotowy do pracy.

Wzmacniacz oraz generator sygnału

Wszystkie wzbudniki DEWESoft dostarczane są w zestawie ze wzmacniaczem. MS-20 oraz MS-100 mają zintegrowany wzmacniacz z wzbudnikiem drgań. Wzbudniki MS-250 i MS-440 są wyposażone w dedykowany wzmacniacz zewnętrzny.

Głowica impedancyjna

Dytran 5860B to głowica impedancyjna IEPE, składająca się z czujnika siły 100 mV/lbf i akcelerometru 100 mV/g, zaprojektowana do jednoczesnego pomiaru siły wzbudzania i wypadkowego przyspieszenia w punkcie siły przyłożonej do badanego obiektu. Jest to niezbędny przetwornik do przeprowadzenia analizy modalnej z wykorzystaniem wzbudnika modalnego.