Opis produktu

  • Dwie opcje zabudowania systemu IOLITE
  • Doskonały stosunek ceny do wydajności i nadaje się do zastosowań testowych i przemysłowych
  • Wysoka jakość wzmacniaczy, które oferują doskonałą jakość sygnału i częstotliwość próbkowania do 20 kHz
  • Wykorzystane dwie magistrale EtherCAT równolegle – do buforowej akwizycji danych do komputera oraz do przesyłania danych w czasie rzeczywistym
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

 

Boxed Chassis

IOLITE jest dostępny w niezależnej aluminiowej obudowie kompatybilnej z przyrządami do akwizycji danych SIRIUS. Obudowa zapewnia 8 wejść dla zainstalowanych modułów wejściowych i wyjściowych IOLITE.

Obudowa do montażu w szafie

Standardowa obudowa IOLITE jest kompatybilna i może być zamontowana w dowolnej 19-calowej szafie. Jest to idealne rozwiązanie dla instalacji na stanowisku badawczym. Wysokość IOLITE wynosi 4U i może pomieścić do 12 modułów IOLITE.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.