Opis produktu

Oferujemy innowacyjne systemy akwizycji danych do analizy wartości energii elektrycznej oraz pomiarów jej jakości z dokładnością do 0,03% dla pomiaru wysokiego i niskiego napięcia dla prądu przemiennego oraz stałego. Analizatory DEWESoft są wdrażane w dowolnych aplikacjach testowych i pomiarowych opartych na pomiarach mocy elektrycznej. Elastyczny, solidny i bardzo dokładny sprzęt DAQ z łatwym w użyciu oprogramowaniem DEWESoft X3 dostarcza bardzo szerokie możliwości pomiarowe w branży energetycznej.

Analizatory energii elektrycznej

Dewesoft Power Analyzer to najbardziej uniwersalne narzędzie do pomiarów elektrycznych na świecie. Elastyczna platforma sprzętowa w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami oprogramowania DEWESoft X3 daje unikalne możliwości testowania wszelkiego rodzaju pomiarów wielkości elektrycznych.

Analiza jakości zasilania

Pomiar jakości energii elektrycznej za pomocą urządzeń DEWESoft umożliwia analizę wszystkich parametrów jakości zgodnie z IEC 61000-4-30 Class A. Rozwiązania DEWESoft spełniają wszystkie wymagania norm jakości energii elektrycznej i mogą być stosowane w szerokim zakresie zastosowań pomiarowych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.