Opis produktu

  • Baterie przenośne
  • Adaptery DSI
  • Wyświetlacz dotykowy
  • Wielokanałowe systemy z interfejsem CAN
  • Urządzenia GPS i IMU
  • Cęgi prądowe
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tych produktów.

Baterie przenośne

Oba zestawy akumulatorów – DS-BP2i i DS-BP4i  zostały zaprojektowane tak, aby idealnie współpracowały z naszymi urządzeniami do pozyskiwania danych SIRIUS i rejestratorami danych SBOX.

Adaptery DSI

Adaptery wyposażone w TEDS, które zamieniają uniwersalne wejście analogowe DSUB9 (STG) w bezpośrednie wejście IEPE, ładunkowe, termoparowe, prądowe, napięciowe, LVDT lub wejście RTD.

Wyświetlacze dotykowe

DS-DISP-12 to 12-calowe dotykowe i mobilne wyświetlacze LED wbudowane w wytrzymałą aluminiową obudowę do testów poligonowych i pomiarów. Dodatkowo można dobrać sobie kilka opcji montażu wyświetlacza.

Wielokanałowe systemy CAN

Wielokanałowe systemy USB CAN i oprogramowanie magistrali CAN ze wsparciem dla OBDII, J1939, XCP / CCP, transmisji CAN i plików DBC. Dostępne są systemy od 2 do 8 wejść CAN.

Urządzenia GPS i IMU

Odbiorniki GPS o wysokiej dokładności 100 Hz i inercyjne jednostki pomiarowe (IMU) z obsługą kinematyki w czasie rzeczywistym (RTK) dla najbardziej precyzyjnych aplikacji testowych i pomiarowych opartych na GPS. Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

Cęgi prądowe

Czujniki o wysokiej dokładności do pomiaru prądu AC/DC i analizy mocy. Od cęgów prądowych po precyzyjne przetworniki prądu o zerowym strumieniu i cewki Rogowsky’ego.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.