Opis produktu

  • Możliwość podłączenia praktycznie każdego czujnika
  • Unikalna konwersja ADC Dual Core – dynamika sygnału do 160dB
  • Od 4 do 128 kanałów w jednej obudowie o częstotliwości próbkowania 200 kHz na kanał
  • Kanały licznikowe z częstotliwością 102,4 MHz
  • Opcja 8 kanałów analogowych wyjściowych
  • Możliwość podłączenia PC w obudowie SIRIUS
  • Dwa opcjonalne interfejsy komunikacyjne: USB lub EtherCAT®
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

 

SIRIUS HIGH DYNAMIC

Dwurdzeniowy rejestrator danych SIRIUS HIGH DYNAMIC; 2 x 24 BIT ADC, 200 kS/s; 160 dB. Ta najnowsza technologia rozwiązuje częste problemy w obcinaniem sygnału wyższego niż oczekiwano. Technologia DEWESoft Dual Core ADC zawsze daje Ci pełny możliwy zakres pomiarowy, ponieważ niskie i wysokie sygnały są mierzone w tym samym czasie.
  

SIRIUS HIGH DENSITY

16-kanałowy rejestrator danych High Density. Rozwiązanie to oferuje 24-bitową rozdzielczość dla wyższej liczby kanałów, przy próbkowaniu na kanał na poziomie 200kS/sek.

SIRIUS HIGH SPEED

8-kanałowy rejestrator danych High Speed łączy ze sobą wysokie pasmo pomiarowe wraz z akwizycją danych dochodzącą do 1MS/sek przy 16 bitach.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.