Opis produktu

  • Do 32 wejść analogowych i do 16 wejść cyfrowych
  • Opcjonalny odbiornik GPS 10 Hz lub 100 Hz z dodatkową obsługą RTK można wbudować w system
  • Zbudowany w oparciu o technologię SIRIUS DAQ i wyposażony jest w te same wszechstronne i wydajne wzmacniacze
  • Wbudowany ekran dotykowy LED, wydajny komputer do rejestracji danych SSD, wewnętrzne akumulatory Li-Ion (dostępna jest również wersja bez baterii)
  • Dostępne są interfejsy do bezprzewodowej sieci LAN, podwójny GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI, 2x sync
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

Technologia SIRIUS

R2DB to kompletny system akwizycji danych oparty na technologii SIRIUS DAQ. Posiada te same wejścia analogowe DualCoreADC® z zakresem dynamicznym 160 dB i częstotliwością próbkowania 200 kHz na kanał lub opcjonalne wzmacniacze High Speed do 1 MHz na kanał.

Wydajny komputer

Sercem systemu R2DB jest wydajny komputer SBOX z procesorem Intel Core i3 z opcją ulepszenia do Intel Core i7. Wraz z 4 GB pamięci i szybkim wewnętrznym dyskiem SSD zapewnia wystarczającą moc do nawet najbardziej wymagającego przetwarzania danych w czasie rzeczywistym.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.