Opis produktu

SoundCam Software

Oprogramowanie do sterowania parametrami kamery, podglądu oraz zapisu pomiarów. Każda kamera SoundCam może być sterowana zarówno z pozycji dotykowego wyświetlacza jak i komputera z zainstalowanym oprogramowaniem dołączonym do kamery.

Oprogramowanie Noise Inspector

Oprogramowanie Noise Inspector to gotowe rozwiązanie do wizualizacji źródeł dźwięku. Zdjęcia i filmy akustyczne pokazują użytkownikowi szybko i bezpośrednio, skąd dochodzi hałas. Przyjazny interfejs użytkownika prowadzi użytkownika przez cały proces, od pozyskiwania danych, poprzez analizę, aż po raportowanie. W oprogramowaniu zaimplementowano wiele znanych i nowych algorytmów uzyskiwania szczegółowych zdjęć akustycznych. Kompleksowe narzędzie raportowania pozwala użytkownikowi na szybką dokumentację i wizualizację wyników.

 

Dzięki zdjęciom i filmom akustycznym można rozpocząć kolejne niezbędne etapy rozwoju. Oprogramowanie Noise Inspector nie jest zamkniętym rozwiązaniem programowym, możliwość eksportu pozwala na wykorzystanie wyników i pomiarów na różnych platformach programowych. Pliki surowych danych i pliki wynikowe są przechowywane na dysku twardym w formacie pliku TDMS i można je łatwo odczytać w zewnętrznym oprogramowaniu. Otwarty interfejs LabVIEW i Matlab zapewnia naszym klientom prosty sposób na opracowanie własnych algorytmów i implementacje ich w Noise Inspector.