Opis produktu

Systemy wibracyjne w małej wersji są popularne wśród systemów do testów przy małych obciążeniach. Typowe testy obciążeniowe obejmują karty i moduły elektroniczne o niewielkich rozmiarach, telefony komórkowe czy napędy dysków. W przypadku przemysłu motoryzacyjnego są to przełączniki i czujniki w silniku.
  • Wzbudniki PM-20 i PM-100 mają zintegrowane wzmacniacze oraz generator sygnału. Wymaga tylko podłączenia jednego przewodu, a shaker jest gotowy do pracy.
  • Dzięki zintegrowanemu ekranowi można zobaczyć wygenerowany sygnał częstotliwości i ustawić shaker na pewną częstotliwość od 1 Hz do 15 kHz, a nawet zobaczyć zachowanie struktury pod wzbudzeniem z określoną częstotliwością.
 

Wzbudniki z magnesem stałym DEWESoft

Kompaktowe, lekkie i wydajne wzbudniki ogólnego przeznaczenia, które mogą być używane do testowania modalnego i wibracyjnego. Mogą mieć zintegrowany wzmacniacz i generator sygnału sinusoidalnego, w którym częstotliwość może być regulowana od 1 Hz do 15000 Hz.

Wzmacniacz oraz generator sygnału

Wszystkie wzbudniki DEWESoft dostarczane są w zestawie ze wzmacniaczem. PM-20 oraz PM-100 mają zintegrowany wzmacniacz z wzbudnikiem drgań. Wzbudniki PM-250 i PM-440 są wyposażone w dedykowany wzmacniacz zewnętrzny.

S-Series - Sall (0,45-4,4 kN)

  • Średnica 4,1″ lub 7″

  • Skok głowicy 51mm pk-pk

  • 100% chłodzony powietrzem

  • Wysoki impuls udarowy 1500g pk

Unholtz-Dickie Corporation

UD zostało założone w 1959 roku i dzięki ponad 7000 instalacji w ponad 45 krajach stało się liderem w przemysłowych testach wibracyjnych. Systemy UD łączą wysoką wydajność z potwierdzoną niezawodnością.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.