Opis produktu

  • Wszystkie urządzenia KRYPTON mogą być połączone jednym przewodem EtherCAT, który umożliwia transmisje danych, synchronizacje danych i zasilanie
  • Rozmieszczenie na dużym obszarze w odległości od siebie do 100m
  • Wytrzymałość o stopniu ochrony IP67
  • 1, 3, 4, 8 i 16 jednostek kanałowych

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

System KRYPTON został zaprojektowany aby wytrzymać wszelkie warunki środowiskowe takie jak temperatura, pył, woda i śnieg. Urządzenia są odporne na wibracje i udary, wykonane z jednego bloku aluminium oraz wypełnione specjalnym materiałem co czyni je całkowicie wodoszczelne.

Solidny i wytrzymały

KRYPTON może pracować w bardzo trudnych warunkach i jest przystosowana do pracy w przedziale temperatur od  -40 °C do + 85 °C oraz przy wstrząsach do 100G.

Uniwersalny KRYPTON

Większość kanałów KRYPTON w linii EtherCAT może osiągnąć częstotliwość próbkowania do 20 kS/s. Dostępne są uniwersalne wejścia analogowe do których można podłączyć adaptery DSI, które umożliwiają pomiar m.in. IEPE, termopary oraz prądu.

KRYPTON ONE

KRYPTON One to najnowsze urządzenie wytrzymałych modułów DAQ w linii rodziny KRYPTON. Krypton One to najmniejsze moduły DAQ IP67 na świecie.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.