Opis produktu

  • Wodoodporny, pyłoszczelny i wytrzymuje wstrząsy do 100G w temperaturach od -40 do 60 °C
  • Wodoodporny SIRIUS jest przeznaczony do testowania w ekstremalnie trudnych warunkach
  • Wodoodporny SBOX zapewnia wysoce niezawodne rejestrowanie danych z typowymi prędkościami zapisu 180 MB/s bezpośrednio do szybkiego i niezawodnego dysku SSD
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

Uniwersalne wejścia analogowe

  • SIRIUSiwe-6xSTGM-2xSTGM+ z 8 izolowanymi uniwersalnymi kanałami analogowymi i napięciowymi oraz dwoma kanałami cyfrowymi.

  • SIRIUSiwe-6xLV-2xLV+ z 8 izolowanymi uniwersalnymi kanałami analogowymi i dwoma kanałami cyfrowymi.

  • SIRIUSwe-HD-16xSTGS z 16 uniwersalnymi kanałami analogowymi.

Ultra wytrzymały rejestrator danych

Wodoodporny SBOX został zaprojektowany do pracy w parze z wodoodpornym SIRIUS. Doda rejestrowanie danych SSD i możliwości przetwarzania danych w czasie rzeczywistym z tą samą wytrzymałością i stopniem ochrony IP67.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.