Opis produktu

  • Szybkie kanały CAN 2.0b 1 Mbit / s z dodatkową obsługą CCP, OBDII, J1939 i wyjścia CAN
  • Każdy kanał zapewnia zasilanie czujnika
  • Każdy kanał, analogowy, cyfrowy lub CAN, jest zsynchronizowany z dokładnością do mikrosekundy
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

Dewesoft DEWE 43A system akwizycji danych

DEWE-43

DEWE-43 posiada 8 dynamicznych wejść analogowych z próbkowaniem 200kHz na kanał. DEWE-43 pozwala na podłączenie pełnych mostków i czujników napięciowych w zakresie ±10V. Podłączając adaptery DSI, możliwości wejść pomiarowych są znacznie rozbudowane. Urządzenie posiada 8 wejść cyfrowych w całości synchronicznych z wejściami analogowymi. Każda karta wyposażona jest również w dwa optycznie izolowane wejścia CAN 2.0b.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo oraz z wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.