O firmie

Firma ENVIBRA jako nadrzędny cel stawia sobie dostarczenie nie tylko produktów ale także kompletnych rozwiązań, w pełni spełniających oczekiwania odbiorcy oraz reprezentujących najwyższe standardy.

Słuchamy naszych klientów i dokładamy wszelkich starań aby ich potrzeby i wymagania zostały zrealizowane.

Nasz zespół

Grupa doświadczonych inżynierów tworzących zespół Envibra dostarcza na polski rynek najnowszej generacji urządzenia takie jak: systemy wibracyjne, symulatory ruchu, czujniki drgań i ciśnienia, wibrometry laserowe, rejestratory i analizatory sygnałów oraz dedykowane stanowiska badawcze spełniające najwyższe standardy jakości. Każda z oferowanych grup produktowych otoczona jest opieką polskojęzycznych inżynierów, których wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe jest ściśle związane z daną branżą techniczną.

 

Obecnie realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Stanowisko o wysokim poziomie bezpieczeństwa przeciwpożarowego do testów wibracyjnych modułów i pełnych pakietów bateryjnych pojazdów elektrycznych".

Celem projektu jest opracowanie prototypu stanowiska do wibracyjnych testów modułów i pełnych pakietów bateryjnych pojazdów elektrycznych o wysokim poziomie bezpieczeństwa przeciwpożarowego mienia oraz osób, zapewnianym przez szybkie rozłączenie testowanej baterii od stanowiska (opracowanym w ramach projektu innowacyjnym uchwytem szybkiego demontażu) i automatyczną ewakuację baterii do komory gaszącej.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Wartość projektu: 12 870 121,04 PLN
Wartość dofinansowania: 8 199 842,31 PLN
Okres realizacji projektu: 01.10.2021-31.12.2023

Partnerzy
ENVIBRA współpracuje z najbardziej znanymi producentami aparatury obecnymi od wielu lat w branży testów i pomiarów:

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

ENVIBRA Sp. z.o.o.

ul. Wapienicka 36

43-300 Bielsko-Biała, POLAND

+48 61 860 06 60

Dane handlowe

NIP

7773206954

KRS

0000386232

REGON

301744408