Opis produktu

  • Zbudowane w oparciu o technologię SIRIUS DAQ i wyposażony w te same wszechstronne i wydajne wzmacniacze, które zapewniają wiodącą na świecie jakość sygnału
  • Wbudowany komputer do przetwarzania danych oraz szybkie i niezawodne funkcje rejestrowania danych SSD do samodzielnej pracy
  • Każdy kanał zapewnia moc wzbudzenia czujnika
  • Każdy kanał, analogowy, cyfrowy lub CAN, jest zsynchronizowany z dokładnością do mikrosekundy
 

Klikając tutaj możesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu.

 

19'' R3 do montażu w szafie

R3 można łatwo zamontować w 19-calowej szafie. Aluminiowa obudowa zawiera uchwyty ze śrubami lub mechanizmem łatwego wsuwania. Może posiadać do 48 wejść analogowych i  kanałów cyfrowych. Dodatkowo posiada 3 szybkie kanały CAN 2.0b z przepustowością 1 Mbit/s z dodatkowym wsparciem dla wyjść CCP, OBDII, J1939 i CAN.

R4 - wiele kanałów w kompaktowej konstrukcji

R4 można skonfigurować do 64 wejść analogowych i 32 kanałów cyfrowych. Dodatkowo 4 wejścia do magistrali CAN. Systemy R4 mogą być opcjonalnie skonfigurowane z  32 analogowymi kanałami wyjściowymi.

Z wyświetlaczem dotykowym i baterią

R8 można skonfigurować do 128 wejść analogowych i 48 kanałów cyfrowych. Dodatkowo 8 wejścia do magistrali CAN. Systemy R4 mogą być opcjonalnie skonfigurowane z  64 analogowymi kanałami wyjściowymi. System R8  może być zintegrowany z 17” wyświetlaczem wielodotykowy z rozdzielczością Full HD. Dodatkowo można go rozbudować o wymienną baterię Li-Ion 384 Wh.

Dewesoft X3

Dewesoft X3 to oprogramowanie do akwizycji i analizy danych rozwijane od ponad 20 lat. Jest innowacyjne, bardzo łatwe w użyciu i nie wymaga programowania w celu pozyskiwania, przechowywania i analizowania danych analogowych oraz cyfrowych. Umożliwia również rejestrowanie sygnałów pochodzenia CAN, GPS, wideo i wielu innych źródeł danych.

DEWESoft

Dewesoft jest wiodącym dostawcą systemów akwizycji danych (DAQ) i rozwiązań do ich analizy. Systemy Dewesoft są wykorzystywane przez liderów badań i rozwoju w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej, transportowej, energetycznej i innych.